Warsztat inny niż wszystkie

Kochamy samochody. Twoje auto poczuje się u nas jak w domu!

O nas słów kilka

pansam

Pan-Samochodzik powstał w wyniku pasji i miłości do motoryzacji osób, które go założyły. Założyły z potrzeby – nie chęci zysku. Niestety w dzisiejszym świecie, pędzącym jak lokomotywa i nastawionym głównie na wysokie profity coraz mniej jest dobrych i rzetelnych firm, którym możemy zaufać i które z pasją podchodzą do swojej profesji. Tak ma się m.in. sprawa z mechanikami. Trudno znaleźć fachowca, który równie dobrze jak Ty sam, zajmie się Twoim samochodem. Taka właśnie misja przyświecała przy otwieraniu warsztatu Pana-Samochodzika.

Gwarantujemy, że drugiego takiego próżno szukać w okolicy. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie gdyż nigdy nie ma dwóch takich samych przypadków. Zawsze przed naprawą kontaktujemy się z właścicielem i informujemy co i ile będzie go kosztować. Nigdy nie wydajemy niesprawnego samochodu.  Zawsze sprawdzamy także ogólny stan techniczny i radzimy co należy zrobić, aby Twoje auto służyło Ci jak najdłużej i cieszyło się bezusterkową jazdą. Przyjedź, zaufaj nam, sprawdź a gwarantujemy że nigdy już nie rozejrzysz się za innym mechanikiem!

Specjalizujemy się w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i dostawczych. Nasz warsztat zapewnia usługi na poziomie porównywalnym do Autoryzowanych Serwisów. Pracujemy tylko na najlepszej jakości częściach, unikając tanich i mizernej jakości zamienników.

Na koniec chcielibyśmy dumnie poinformować naszych obecnych i przyszłych klientów że Pan-Samochodzik dołączył właśnie do sieci warsztatów Profi Auto!